Alojz Baránik je dvojka na kandidátke SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu. V strane SaS pôsobí ako tímlíder pre spravodlivosť. Alojz Baránik dlhodobo bojuje za spravodlivosť nielen na Slovensku. Jeho zvolením by tak Slovenská republika konečne …

Alojz Baránik - Eurokampaň a eurovoľby 2019

… získala zástupcu vo Výbore pre právne otázky (JURI). Alojz Baránik rovnako ako ďalší TOP kandidáti SaS do eurovolieb 2019 navštevuje v rámci našej tour každý kút Slovenska. Ako vníma eurokampaň SaS kandidát na europoslanca s číslom 2 Alojz Baránik, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Alojz Baránik: Ľudia sú veľmi milí a zdvorilí

Najpríjemnejšou zložkou našej predvolebnej kampane za zvolenie do Európskeho parlamentu je možnosť bližšieho poznania ľudí z rôznych kútov Slovenska. Je to také „odbratislavčovanie“ sa. Tým, že Bratislava, nanešťastie, leží ďaleko z centra Slovenska, je pre nás Bratislavčanov vítaná možnosť spoznať ľudí bližšie k slovenskému geografickému centru (a častokrát aj srdcu).

Príjemným poznaním na našich cestách je to, že ľudia sú veľmi milí a zdvorilí. Dokonca aj tí, ktorých politickou „jednotkou“ nie je SaS.

Je vidieť, že Slováci sú hrdí na svoje dedičstvo

Veľmi príjemne ma prekvapila krása a celkové pozdvihnutie našich miest. Nielen Trnava, Zvolen a Spišská Nová Ves, ktoré sa mi, zatiaľ, páčili najviac. Aj na ostatných mestách, ktoré sme dosiaľ navštívili, je vidieť, že Slováci sú hrdí na svoje dedičstvo a chcú žiť v čoraz lepšom prostredí.

A nielen to. Na rozdiel od Bratislavy, ktorá je stále ošarpaným a špinavým mestom, ktorému veľmi dlho vládla ešte špinavšia politika, občania týchto menších miest si dokážu presadiť, že ich mesto nebude len prostriedkom na rozkrádanie, ale miestom pre život, za ktoré sa nemusia pred nikým hanbiť (tak ako Bratislavčania).

Kandidujem za SaS do Európskeho parlamentu preto, aby sa tá hrdosť, ktorú cítim v mestách po Slovensku, preniesla čo najskôr na celé Slovensko. Tak, aby ľudia zo Slovenska nemuseli odchádzať za prácou do cudziny (alebo do Bratislavy).

Autor článku:
Alojz Baránik – v eurovoľbách 25. mája 2019 kandiduje na 2. mieste.

Vizitka kandidáta

Kandidát do europarlamentu Alojz Baránik v eurovoľbách 2019 kandiduje za politickú stranu SaS z druhého miesta, ako člen TOP tímu Jurzyca-Baránik-Ďuriš Nicholsonová. Alojz Baránik je dlhoročný právnik a tímlíder Sloboda a Solidarita pre spravodlivosť. Slovensko by jeho zvolením získalo zástupcu vo Výbore pre právne otázky (JURI), v ktorom sa schvaľujú dôležité zákony aj pre Slovensko.

Viac o autorovi môžete nájsť tu:
Životopis >>   |   Facebook >>   |   Twitter >>

Registračná daň za ojazdené vozidlá - Alojz Baránik