Ján Rudolf je kandidát strany SaS pre májové eurovoľby s číslom 6. V strane SaS pôsobí ako expert na eurofondy, ktorým sa venuje už viac ako 15 rokov. Ján Rudolf patrí k najcitovanejším odborníkom v téme čerpania európskych fondov na Slovensku.

Ján Rudolf - Eurokampaň a eurovoľby 2019

Jeho zvolením by Slovensko v Bruseli získalo mimoriadne aktívneho bojovníka proti korupcii a zneužívaniu politickej moci pri čerpaní eurofondov. Podobne ako traja TOP kandidáti do Európskeho parlamentu, aj Ján Rudolf cestuje v rámci predvolebnej tour po celom Slovensku. Ako vníma eurokampaň SaS kandidát na europoslanca s číslom 6 Ján Rudolf, sa dozviete v nasledujúcom článku.

„Ako chutí EÚ“ vzbudzuje u ľudí pozornosť

Kampaň SaS do europarlamentu po slovenských mestách je mojou prvou politickou kampaňou. Považujem ju z organizačného hľadiska za precízne pripravenú a zvládnutú. Aj varenie s Marcelom Ihnačákom s titulom „Ako chutí EÚ“ bol dobrý nápad a u ľudí vzbudzuje pozornosť. Pozývame ľudí v mestách na národné jedlo, rozdávame brožúrky s receptami, hovoríme že kampaňujeme do Európskeho parlamentu, pozývame ľudí na večernú talkshow.

Ján Rudolf: Kampaň nás učí pokore a zároveň je povzbudením

Ak si myslíte, že to ide všetko hladko, mýlite sa. Darmo sa prihovoríte človeku s úsmevom na perách, odpovie, aby ste mu dali pokoj. Politika ma nezaujíma, ja volím iných, vy ste obyčajný hnus, neotravujte. Liberáli sú cesta do pekla. Môžete sa hanbiť. A ešte rôzne vulgárnosti, ktoré ani nebudem písať. Toto všetko som si vypočul a uvedomil som si, aká je realita na Slovensku. Neostáva nám nič iné, iba pokorne a vytrvalo prinášať naše riešenia, trpezlivo vysvetľovať, že to myslíme so Slovenskom dobre, že sme pripravení a máme aj riešenia.

Sú však aj takí, ktorí ich poznajú. Sledujú našu prácu, naše postoje, poznajú poslancov z Národnej rady po mene, fandia nám a budú nás voliť. Vedia, že zdravý rozum a konzistentné postoje sú najlepší recept na slušnú serióznu politiku. A títo ľudia sú pre mňa osobne povzbudením, že to, čo robíme, má zmysel.

Autor článku: Ján Rudolf
Ján Rudolf – v eurovoľbách 25. mája 2019 kandiduje na 6. mieste.

Kandidát na europoslanca Ján Rudolf kandiduje eurovoľbách 2019 zo šiesteho miesta kandidátky strany SaS. Ján Rudolf je expert strany SaS na eurofondy. Problematike čerpania eurofondov sa venuje od vstupu Slovenska do Európskej únie. V pozícii europoslanca sa chce Ján Rudolf venovať, tak ako doteraz, eurofondom, najmä zjednodušovaniu procesov ich implementácie, navrhovať riešenia v legislatíve pre väčšiu transparetnosť využívania a kontroly európskych peňazí v jednotlivých členských krajinách a na Slovensku.

Životopis >>   |   Facebook >>   |   YouTube >>   |   Website >>   |

Slovensko a urofondy - kandidát na europoslanca Ján Rudolf