Miroslav Žiak je kandidát strany SaS pre májové eurovoľby s číslom 5. V strane SaS pôsobí ako expert na potraviny. Zdravé potraviny sú totiž jeho srdcovka, ktorú dokáže energicky prezentovať. Miroslav Žiak takisto dlhodobo bojuje proti znevýhodňovaniu slovenských …

Miroslav Žiak - Eurokampaň a eurovoľby 2019

… potravinárov a poľnohospodárov. Jeho zvolením by tak Slovensko konečne získalo svojho zástupcu v poľnohospodárskom výbore europarlamentu. Rovnako ako traja TOP kandidáti do Európskeho parlamentu, aj Miroslav Žiak navštevuje v rámci našej eurovolebnej tour každý kút Slovenska. Ako vníma eurokampaň SaS kandidát na europoslanca s číslom 5, sa dočítate v nasledujúcom článku.

Miroslav Žiak: Je dôležité počúvať ľudí v uliciach

Eurokampaň SaS je pre mňa výborná spätná väzba zo strany ľudí v uliciach. Podľa mňa je veľmi dôležité počúvať ľudí v uliciach, ich názory a postoje. To človeku dá skutočný obraz o stave spoločnosti.

Čo je ten správny patriotizmus

Najviac ma však tešia rozhovory o potravinách, kde mi ľudia sami hovoria, že preferujú naše slovenské potraviny a nechcú tie dovozové, napríklad z Poľska. To ma teší, lebo toto je pre mňa ten správny patriotizmus.

Na negatívne reakcie, ktorých je veľmi málo, som pripravený. V rámci svojho voľného času totiž pôsobím ako futbalový rozhodca, a to vás solídne pripraví aj na negatívnu odozvu.

Volám sa Miroslav Žiak a viem, že zdravý rozum je ten najlepší recept. S týmto heslom kandidujem do Európskeho parlamentu na kandidátnej listine strany SaS pod číslom 5.

Autor článku:
Miroslav Žiak – v eurovoľbách 25. mája 2019 kandiduje na 5. mieste.

Vizitka kandidáta

Kandidát na europoslanca Miroslav Žiak kandiduje v eurovoľbách 2019 na kandidátke SaS z piateho miesta. Zdravé potraviny sú jeho srdcovkou, ktorú vie prezentovať s nekonečnou energiou. Zdravý rozum pre to, čo jeme, do Európskeho parlamentu jednoducho patrí.

Viac o autorovi môžete nájsť tu:
Životopis >>   |   Facebook >>   |   Instagram >>   |   Website >>

Transmastné kyseliny - kandidát na europoslanca Miroslav Žiak