Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík vykonal počas svojho päťročného mandátu množstvo práce. Tú zhrnul do publikácie s názvom Eurošpeciál. Práve tento Eurošpeciál, v ktorom sa nachádzajú hlavné aktivity Richarda Sulíka v europarlamente, je dôkazom ...

... že aj jeden poslanec v Európskom parlamente môže urobiť veľa. Samozrejme, ak chce. A Richard Sulík naozaj chce. Prečítajte si odpočet jeho práce. Eurošpeciál si môžete nižšie pohodlne stiahnuť aj do svojho počítača.

Eurošpeciál – každý poslanec v europarlamente zmôže veľa

Vôbec nie je pravda, že jeden poslanec v europarlamente nič nezmôže. Možností je viacero a takmer všetky som aj využíval.

Z odpočtu mojej práce s názvom Eurošpeciál vyberám: podal som 190 parlamentných otázok, 4 otázky na priame zodpovedanie v pléne, 1264 pozmeňovacích návrhov, 104-krát som vystúpil v Európskom parlamente a 22-krát som bol tieňový spravodajca k smerniciam alebo nariadeniam Európskej komisie.

Parlamentných otázok
Pozmeňovacích návrhov
Vystúpení v EP
Tieňový spravodajca

Euroslanci za SaS, ktorých zvolíte do europarlamentu, budú presne v takejto detailnej a rozsiahlej práci pokračovať. Našimi TOP kandidátmi sú: významný slovenský ekonóm Eugen Jurzyca, právnik a bojovník za spravodlivosť Alojz Baránik a podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Eurošpeciál – Richard Sulík europoslanec
Pripravený "Eurošpeciál", sumarizujúci odpočet mojich aktivít pre Slovensko si môžete downloadnuť do počítača kliknutím na ikonku PDF.
Eurošpeciál - Eurovoľby 2019
Alebo si ho môžete pozrieť priamo v prehliadači >>