Kandidát na europoslanca Ján Rudolf | Azda nikoho pozornosti neunikol nedávny rozhovor premiéra Petra Pellegriniho na podujatí HNClubu. Premiér perlami naozaj nešetril. Jeho hviezdne výroky si podrobne a so záujmom vypočul aj kandidát na europoslanca …

… strany Sloboda a Solidarita Ján Rudolf. Detailne ich rozobral v krátkom videu. Kandidát na europoslanca s číslom 6 sa zaujímal najmä o eurofondy a euroúradníkov. A čo Ján Rudolf odkázal premiérovi? Presvedčte sa sami.

Ján Rudlof: Pán premiér, keď máte dobrú náladu, aj pravdu poviete

Peter Pellegrini: Musíme viac vyvodzovať zodpovednosť. Tu sa prepadajú eurofondy. Euroúradníci, ja ich vídavam, furt tých istých. Takto sa iba menia. Raz je na pôdohospodárstve, potom na životnom prostredí, a potom je neviem kde, tí istí. To je jedna banda, ktorá sa tam takto motá.

Ján Rudolf: Pán premiér, tá banda, ktorá neustále behá z ministerstva na ministerstvo, sú vaši ľudia, vaši politickí nominanti. Vy ste tí, ktorí ich zamestnali, ktorí ich dosadili a ktorí sú za nich zodpovední.

Peter Pellegrini: Slovensku prepadávajú stámilióny eur. Sme neschopní ich ani minúť. To nám dáva takto niekto na tácke a my ani to nevieme urobiť.

Ján Rudolf: Keď máte dobrú náladu, tak aj pravdu poviete.

Samé výhovorky

Peter Pellegrini: Keby som mal tú právomoc a tú moc, tak urobím také harakiri, len by sa tak prášilo.

Ján Rudolf: Pán Pellegriny, vy ste boli dva roky podpredseda vlády pre eurofondy, teraz ste premiér a sťažujete sa, že nemôžete tie veci zmeniť. Kto iný, keď nie vy?

Peter Pellegrini: Ale musím brať do úvahy, som premiér koaličného zoskupenia. Dokonca nie som ani predseda strany, takže musím rešpektovať aj názory našej strany aj ďalších dvoch. Ale nestrácajme entuziazmus, tomu Slovensku sa darí, sme na dobrej ceste, ideme, ja ešte tomu budem pridávať plyn, pokiaľ budem mať podporu. A už uvidíme.

Ján Rudolf: Výhovorky vám idú skutočne dobre. Na zdravie!

Autor článku: Ján Rudolf
Ján Rudolf – v eurovoľbách 25. mája 2019 kandiduje na 6. mieste.

Kandidát na europoslanca Ján Rudolf kandiduje eurovoľbách 2019 zo šiesteho miesta kandidátky strany SaS. Ján Rudolf je expert strany SaS na eurofondy. Problematike čerpania eurofondov sa venuje od vstupu Slovenska do Európskej únie. V pozícii europoslanca sa chce Ján Rudolf venovať, tak ako doteraz, eurofondom, najmä zjednodušovaniu procesov ich implementácie, navrhovať riešenia v legislatíve pre väčšiu transparetnosť využívania a kontroly európskych peňazí v jednotlivých členských krajinách a na Slovensku.

Životopis >>   |   Facebook >>   |   YouTube >>   |   Website >>