Kandidát do EP 2019 Igor Prieložný kandiduje v eurovoľbách 2019 z trinásteho miesta na kandidátke strany Sloboda a Solidarita – SaS. Náš kandidát do EP 2019 je dlhoročný komunálny politik. Tretie volebné obdobie pôsobí ako komunálny poslanec v …

…Bratislavskej mestskej časti Devín.

Igor Prieložný kandiduje ako silný zadný záložník

Do Európskeho parlamentu Igor Prieložný kandiduje ako silný zadný záložník pre našich top kandidátov v tíme. Uvedomuje si, že v prípade zvolenia bude nevyhnutné dať svoj súkromný a osobný kariérny rast bokom a je odhodlaný hájiť záujmy Európanov v Európskom parlamente. Európsku úniu vníma ako skvelý projekt, ktorý zatiaľ funguje. Zároveň si je náš kandidát do EP 2019 vedomý potreby riešenia mnohých problémov, ktorým Európska únia aktuálne čelí. Aj preto kandiduje do Európskeho parlamentu – aby mohol prispieť k pozitívnemu vývoju tohto projektu.

Prepis videa: Kandidát do EP 2019 Igor Prieložný – výzva

Ľudia, tie voľby sú len raz za čas, tak poďte, prosím, voliť. Ak máte záujem o odborníkov zo strany Sloboda a Solidarita a ak by ste chceli, aby Vás niekto ako ja, remeselník a filmár, zastupoval v Európskom parlamente, tak krúžkujte meno Igor Prieložný, číslo 13. Ďakujem.

Autor videa: Igor Prieložný
Igor Prieložný – v eurovoľbách 25. mája 2019 kandiduje na 13. mieste.

Kandidát do EP 2019 Igor Prieložný kandiduje v nadchádzajúcich eurovoľbách 2019 z trinásteho miesta na kandidátke politickej strany Sloboda a Solidarita.

Životopis >>

Kandidát do EP 2019 2019 Igor Prieložný - Eurovoľby