Naša kandidátka na europoslankyňu Lucia Ďuriš Nicholsonová dostáva v týchto predvolebných dňoch od svojich voličov a fanúšikov veľa e-mailov, v ktorých jej hovoria, že v eurovoľbách 2019 ju voliť nebudú. Alebo ju prosia, aby nekandidovala na …

… europoslankyňu, zostala na Slovensku a neodchádzala do Európskeho parlamentu v Bruseli. Naša kandidátka na europoslankyňu Lucia Ďuriš Nicholsonová vám rozumie. Preto sa vám aj všetkým veľmi pekne poďakovala v predchádzajúcom videu „Lucia, ja vás voliť nepôjdem“ a vysvetlila pádne dôvody, prečo jej kandidovanie na europoslankyňu je lepšia voľba pre všetkých.

Vzápätí Lucia prichádza s nasledujúcim videom, ako pripomienkou, že osem rokov sa v politike snaží byť vašim hlasom. A nestíchne ani na pôde Európskeho parlamentu. Na každom kroku bude rovnako bojovať za vaše záujmy a proti extrémizmu. V boji pôjde až za hranice, ale zo Slovenska neodchádza. Práve v mandáte europoslankyne vidí príležitosť, aby hlas občanov, o ktorých sa Slovensko nezaujíma a o kauzách, ktoré Slovensko riešiť nechce, sa v Európskom parlamente rozprávalo a následne sa aj riešilo.

Naša kandidátka na europoslankyňu bude chrániť dodržiavanie práv občanov SR

Kandidátka na europoslankyňu Lucia Ďuriš Nicholsonová dodáva, že z pozície zástupkyne Európskeho parlamentu, bude môcť strážiť a chrániť aj dodržiavanie práv občanov SR v rôznych oblastiach sociálnej ochrany, či už práv ľudí so zdravotným postihnutím, seniorov alebo inak znevýhodnených cieľových skupín a upozorňovať a žiadať slovenskú vládu, aby prijímala adekvátne opatrenia (vrátane legislatívnych), ktorými by sa vytvorili podmienky na odstránenie rôznych diskriminácií, ale aj podmienky na napĺňanie záväzkov Slovenska vyplývajúcich z rôznych medzinárodných dokumentov.
Prepis videa: Lucia Ďuriš Nicholsonová – Osem rokov som vašim hlasom


Lucia Ďuriš Nicholsonová: Osem rokov som v politike a osem rokov sa snažím byť vašim hlasom.

Týchto Vašich 10 rokov, to bola jedna veľká party pre Vás. Ale tá lajna sa skončila.
Radšej budem mať štyri poctivé maturity ako jeden falošný titul.
Čo mi naozaj potrebujeme v boji proti korupcii, je precedens. My potrebujeme toho skorumpovaného politika v base.
V zahraničných periodikách sa dnes píše o tom, že agrodotácie z Pôdohospodárskej platobnej agentúry na Slovensku živia nielen taliansku, ale aj albánsku mafiu.
Ja sa chcem pána ministra opýtať, že čo si predstavuje pod nerušenou prácou na ministerstve, že či to je rabovanie eurofondov cez sifóny a splachovače.
Realita je taká, že všetci šikovní lekári v tejto krajine utekajú von. Že hospitalizovaný pacient o 5 ráno telefonuje svojej manželke, aby mu prišla vyliať bažanta, lebo to v nemocnici nemá kto urobiť. Že sa vám mladý lekár pozrie ako rodine hospitalizovaného pacienta do očí a povie: “Prosím Vás, ak máte konexie, pošlite ho niekam preč, lebo my tu preňho nemáme podmienky, aby sme preňho urobili viac.“ Toto je tá realita, o ktorej ale Vy neviete, pretože Vaši rodičia, Vaše rodiny, Vaše tety Anky sú proste všetko protekční ľudia.
To sú ľudia pani ministerka, ktorých záujmy máte zastupovať a v ich mene Vás žiadam o to, aby ste si zachovali zvyšky cti a s okamžitou platnosťou odstúpili z funkcie ministerky pôdohospodárstva.

Nech sa prestane pán Mizík vyjadrovať o inak sexuálne orientovaných ľuďoch, tak ako sa vyjadruje, pretože je to primitívne, hlúpe a pretože to z Vás robí spoluzodpovedných za to, čo sa deje v slovenských uliciach.

Ja Vám hovorím, že klamete. Existujú dva druhy politikov. Ten prvý je taký typ, ktorý nekradne, neklame, jeho meno nie je spájané so žiadnou kauzou DPH. Druhá kategória politikov sú takí, ktorí kradnú, klamú a ich meno je spájané s najväčšou kauzou podvodu na DPH a to sú takí, ktorí svoje činy, častokrát až trestné zaobaľujú do bielych golierov a ešte belších slov. A ja som veľmi rada, že na rozdiel od Vás patrím do tej prvej kategórie.

Autor videa:
Lucia Ďuriš Nicholsonová – v eurovoľbách 25. mája 2019 kandiduje na 3. mieste.

Kandidátka na europoslankyňu Lucia Ďuriš Nicholsonová – Vizitka

Lucia Ďuriš Nicholsonová kandiduje v eurovoľbách 2019 z tretieho miesta kandidátky strany Sloboda a Solidarita. Naša kandidátka na europoslankyňu je zároveň podpredsedníčkou Národnej rady SR, tímlíderka SaS pre sociálne veci a sociálne vylúčené spoločenstvá. Aktívne rieši nielen sociálnu oblasť, ale tiež boj proti korupcii, nevynímajúc korupciu pri prerozdeľovaní eurofondov. Je ideálna kandidátka na europoslankyňu do Výboru EP pre sociálne záležitosti, ktorá bude v Európskom parlamente zastupovať záujmy slovenských občanov – od seniorov cez zdravotne postihnutých občanov až po mladé rodiny s deťmi.

Viac o autorke môžete nájsť tu:
Životopis >>   |   Facebook >>   |   Twitter >>   |   Instagram >>   |