Eurokampaň SaS pre májové eurovoľby 2019 odštartovala svoj druhý týždeň v meste Levice – v utorok 9. apríla 2019. V centre mesta na ul. Ľ. Štúra mohli všetci občania a priatelia mesta Levice prísť v čase od 14:00 hod do 18:00 hod. ochutnať národné ...

... jedlo Portugalska Sopa de Cação, po slovensky rybaciu polievku. Chutné jedlo pripravoval šéfkuchár Marcel Ihnačák a ruku k dielu pridal aj europoslanec Richard Sulík.

V prípade, že ste našu ochutnávku jedného z 28 národných jedál krajín Európskej únie pod názvom „Ako chutí EÚ“ nestihli, môžete si ho pripraviť aj sami. Celý recept na skvelú portugalskú polievku nájdete na našej webovej stránke. Stačí jeden klik na národné jedlo Portugalska - Sopa de Cação >>

EuroShow Nikitu Slováka

Eurokampaň SaS ponúka okrem ochutnávky aj iné možnosti, ako lepšie spoznať našich kandidátov do eurovolieb 2019. Je ňou EuroShow Nikitu Slováka, ktorá nechýbala ani v meste Levice. V čase od 19:00 v Hoteli Astrum Laus mali Levičania možnosť pozrieť si talkshow, v ktorej top kandidáti SaS pre voľby do Európskeho parlamentu odpovedali na rôzne zaujímavé otázky. Diváci sa napríklad mohli dozvedieť, kam líder eurokandidátky Eugen Jurzyca chodil do školy a akému športu holdoval. Alojz Baránik, tímlíder SaS pre spravodlivosť a kandidát do eurovolieb 2019 s číslom 2 zase o sebe prezradil, aké umelecké vlohy v ňom driemu. A podpredsedníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá uzatvára TOP 3 kandidátov na europoslancov, sa pochválila, čo sa jej podarilo dosiahnuť v oblasti eurofondov.

Okrem TOP 3 kandidátov SaS na poslancov do Európskeho parlamentu sa eurokampane zúčastnili aj kandidáti SaS na europoslanca Ján Rudolf, Miroslav Žiak, Branislav Bukviar či kandidátka na europoslankyňu s číslom 8 Lenka Jakubčová.

Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík

Spolu s kandidátmi SaS pre eurovoľby 2019 navštívil mesto Levice aj súčasný poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík. Eurokampaň SaS sa, samozrejme, nezaobišla bez jeho príhod z europarlamentu. Počas svojho päťročného pôsobenia v Bruseli poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík nazbieral mnohé skúsenosti, o ktoré, ako prisľúbil, sa rád podelí so svojimi nasledovníkmi.

„Tak ako pre krajinu, aj pre stranu SaS je členstvo Slovenska v Európskej únii kľúčovým záujmom. Preto jasne pomenúvame, čo v Európskej únii nefunguje a aké reformy EÚ potrebuje,“

... zdôraznil na EuroShow poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík.

Eurokampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu 2019

Prečo vznikla eurokampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu 2019? Je všeobecne známe, že volebná účasť na eurovoľbách sa na Slovensku neteší vysokej popularite. Aj preto vznikla eurokampaň SaS, aby sme voličom po celom Slovensku vysvetľovali, že každý jeden hlas v Bruseli je dôležitý a zaváži. Slováci musia vedieť, že voliť v eurovoľbách má zmysel, pretože Európska únia ovplyvňuje náš každodenný život. To je ďalší z dôvodov, pre ktorý sa liberáli môžu pochváliť s najlepším programom s názvom Manifest slovenského eurorealizmu.

Eurokampaň SaS pre eurovoľby 2019 je tu pre vás. Lebo zdravý rozum je najlepší recept.

Eurokampaň SaS pokračuje v týchto slovenských mestách

Fotogaléria z Eurokampane SaS v Leviciach