Líder eurokandidátky SaS 2019 Eugen Jurzyca zachytený počas večerného vystúpenia v EuroShow Nikitu Slováka. Známy slovenský režisér Nikita Slovák každý večer v inom meste v rámci Eurokampane SaS 2019 spovedá TOP 3 kandidátov SaS na europoslancov

… ktorými sú Eugen Jurzyca, Alojz Baránik a Lucia Ďuriš Nicholsonová. Ľudia tak majú možnosť od 19:00 do 21:00 hod. spoznať kandidátov SaS do eurovolieb 2019 aj z iného uhla pohľadu.

Vo večernej talkshow o sebe prezrádzajú viacero zaujímavostí. Medziiným napríklad aj to, či líder eurokandidátky SaS Eugen Jurzyca doma rozhoduje o peniazoch, prečo sa Alojz Baránik volá Alojz alebo, prečo to Lucia Ďuriš Nicholsonová nemala v detstve jednoduché. Pri jednej z príležitostí si do horúceho kresla počas EuroShow Nikitu Slováka zasadol aj kandidát do europarlamentu s číslom 5 Miroslav Žiak. Rodák z Prievidze predstavil víziu svojej práce pre ľudí v Európskom parlamente.

Prepis videa: Líder eurokandidátky SaS 2019 Eugen Jurzyca v EuroShow

Budeme postupovať systematicky. To znamená, že budeme hlasovať, klásť otázky, predkladať pozmeňujúce návrhy systematicky, podľa plánu, ktorý máme, lebo máme plán, máme program, na rozdiel od mnohých iných strán. A podľa toho budeme postupovať. Zajtra nenavrhneme reformy, ktoré tu dnes prediskutujeme pri Proseccu, nie takto. Podľa nášho plánu, čiže systematicky.

Po druhé, budeme strážiť peniaze ľudí. Lucia v konkrétnych prípadoch, Miro tiež a takisto Alino Baránik, ktorý dnes neprišiel a ja sa sústreďujem na systémové veci. Budeme strážiť peniaze ľudí.

Sme spoľahlivá pravicová strana. Takých nie je veľa, dokonca je tu iba jedna. A sme stopovateľní. Ani my traja, ani naša strana sme neprišli minulý mesiac, nezaložíme stranu budúci mesiac. My sme tu ako jednotlivci desiatky rokov. Môžete si vystopovať, čo sme hovorili pred rokom, pred dvoma, pred desiatimi, pred dvadsiatimi. Môžete si to všetci vystopovať.

A posledné „s“ je, že Slovensko je krajina, v ktorej si pýtame mandát, je to krajina, ktorej záujmy budeme obhajovať a je to krajina, z ktorej ani my nikam neodchádzame.

Autor článku:
Líder eurokandidátky SaS 2019 Eugen Jurzyca pre eurovoľby 2019.

Vizitka kandidáta do EP

Líder eurokandidátky SaS 2019 Eugen Jurzyca pre eurovoľby 2019 je významný slovenský ekonóm a spoluautor návrhu reformy Európskej únie pod názvom “Manifest slovenského eurorealizmu”. Ideálny kandidát na europoslanca do európskeho Výboru pre vnútorný trh, ktorý dokonale rozumie verejným financiám.

Viac o autorovi môžete nájsť tu:
Životopis >>   |   Facebook >>   |   Twitter >>   |   LinkedIn >>   |   Website >>

Inovácie - Kandidát do EP 2019 Eugen Jurzyca