Eurokampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu pokračovala siedmym výjazdom na východe Slovenska v meste Michalovce. Vo štvrtok 11. apríla 2019 sa od 14:00 do 18:00 hod. na Námestí osloboditeľov varilo vo veľkom. Súčasný europoslanec ...

... Richard Sulík a šéfkuchár Marcel Ihnačák pripravili pre priateľov a obyvateľov mesta Michalovce národné jedlo Španielska – Paelu s kuracím mäsom.

Nestihli ste našu ochutnávku s názvom „Ako chutí EÚ“? Nevadí. Španielsku pochúťku Paelu s kuracím mäsom si môžete pripraviť aj sami. Recept nájdete na našej webovej stránke. Stačí vám k tomu kliknutie na národné jedlo Španielska – Paellan Valenciana – Paella s kuracím mäsom >>

EuroShow Nikitu Slováka

Eurokampaň SaS ale ponúka viac než len ochutnávku jedného z národných jedál 28 členských štátov Európskej únie. Každý večer máme pre vás od 19:00 hod. pripravenú EuroShow Nikitu Slováka. A TOP 3 kandidáti SaS do eurovolieb 2019 v nej dostávajú poriadne zabrať. Známy slovenský režisér Nikita Slovák nenechal našich kandidátov vydýchnuť ani v Michalovciach. Diváci sa mohli v priestoroch Zemplínskeho osvetového strediska napríklad dozvedieť, prečo sa líder kandidátky SaS a známy slovenský ekonóm Eugen Jurzyca rozhodol pre kandidatúru do eurovolieb 2019. Dvojka kandidátky a tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik zase prezradil, kde všade vo svete žil a študoval. A podpredsedníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá uzatvára trojicu TOP kandidátov na europoslancov sa pochválila svojimi nielen študijnými úspechmi.

Okrem TOP 3 kandidátov SaS na europoslancov vás prišli na eurokampaň SaS v Michalovciach pozdraviť aj kandidát na poslanca Európskeho parlamentu Branislav BukviarMiroslav Žiak.

Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík

Súčasný poslanec Európskeho parlamentu si dal za cieľ v rámci eurokampane SaS obísť celé Slovensko. A nechýbal ani v Michalovciach. Okrem predvádzania svojho kuchárskeho umenia na námestí vysvetľoval Michalovčanom, prečo sa rozhodol nekandidovať v eurovoľbách 2019 a aké sú jeho ďalšie plány.

„Európska únia skvelý projekt a naše členstvo v nej je kľúčovým záujmom Slovenska,“

...potvrdil poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík.

Keďže sa SaSkári považujú za eurorealistov, ktorí podporujú reformu Európskej únie, spísali podrobný program s názvom „Manifest slovenského eurorealizmu“. Jeho cieľom je pretvoriť Európsku úniu vo funkčnejší a spoľahlivý projekt.

Prečo je eurokampaň SaS pre májové eurovoľby 2019 dôležitá

Mnohí si ani neuvedomujú, že Európska únia má obrovský vplyv na náš každodenný život. Brusel nám nie je vzdialený, hoci sa nám to môže zdať. Aj to sa eurokampaň SaS snaží občanom Slovenska vysvetľovať. Ak sa chceme do diania v Bruseli aktívne zapájať, eurovoľby 2019 sú na to jedinečnou príležitosťou. Tak ako sme občanmi Slovenskej republiky, sme aj občanmi Európskej únie. Voliť vo voľbách do Európskeho parlamentu by mal preto ísť každý jeden z nás.

Navštívte eurokampaň SaS aj vy a dozviete sa viac.

Lebo zdravý rozum je najlepší recept.

Eurokampaň SaS pokračuje v týchto mestách

Fotogaléria z Eurokampane SaS v Michalovciach