Volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 pokračovala 18. dňom pod Vysokými Tatrami v meste Poprad. Od varenia a stretávania sa s Popradčanmi SaSkárov neodradil ani studený vietor a poriadna zima. Teplým oblečením sa vyzbrojili aj šéfkuchár Marcel ...

... Ihnačák a europoslanec Richard Sulík, ktorí na Námestí sv. Egídia navarili chutné národné jedlo Poľska tzv. Žurek, teda poľskú polievku s klobáskou a vajíčkom.

Ak ste nemali príležitosť zastaviť sa na našej ochutnávke s názvom „Ako chutí EÚ“, nezúfajte. Poľské národné jedlo žurek si môžete pripraviť aj sami, a to podľa nášho jednoduchého receptu. Stačí jeden klik na národné jedlo Poľska – Žurek >>

EuroShow Nikitu Slováka

Popradčanov ale veľmi zaujal náš večerný program – EuroShow Nikitu Slováka. Známy slovenský režisér vyspovedal vo svojej talkshow TOP 3 kandidátov SaS do eurovolieb 2019. Publikom sa tak malo možnosť o kandidátoch SaS dozvedieť množstvo zaujímavostí, napríklad aj to, čo sami kandidáti ani netušili. Líder eurokandidátky a tímlíder SaS pre verejné financie Eugen Jurzyca prezradil, nielen to, akému športu sa v mladosti venoval, ale aj ako sa mu darilo. Dvojka na kandidátke SaS a tímlíder strany pre spravodlivosť Alojz Baránik sa zase pochválil svojim hudobným nadaním. A podpredsedníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá uzatvára TOP trojicu kandidátov SaS do eurovolieb 2019, porozprávala niečo o tom, kde a prečo najradšej trávi svoj voľný čas.

Okrem TOP 3 kandidátov SaS sa na volebnej kampani pre eurovoľby 2019 v meste Poprad zúčastnil aj kandidát s číslom 5 Miroslav Žiak a desiatka na kandidátke SaS Karol Galek.

Europoslanec Richard Sulík

Volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 sa v Poprade nezaobišla bez predsedu SaS. Súčasný europoslanec Richard Sulík sa okrem svojho kulinárskeho umenia v uliciach Popradu pochválil aj so svojím odpočtom päťročnej práce v Bruseli. Publikáciu s názvom Eurošpeciál si môžete prečítať aj vy. Odpočet práce europoslanca Richarda Sulíka sa nachádza na našej webovej stránke.

Volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 – prečo je dôležitá

Prečo je volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 taká dôležitá? Nie je to kvôli vareniu, ani kvôli zábave. Volebná kampaň pre eurovoľby 2019 má za cieľ vysvetliť voličom, že Európska únia nám vôbec nie je taká vzdialená, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Práve naopak. Výrazným spôsobom zasahuje do nášho každodenného života. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je dôležité ísť v eurovoľbách 2019 voliť.

Volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 má zároveň za cieľ predstaviť ľuďom reformu Európskej únie, ktorú pripravil europoslanec Richard Sulík a líder kandidátky Eugen Jurzyca. SaSkári sú totiž presvedčení, že Európska únia je dobrý projekt, ale potrebuje reformu. Aj preto vnikol súbor 27 reformných opatrení s názvom Manifest slovenského eurorealizmu.

Volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 po slovenských mestách

Fotogaléria z Eurokampane SaS v Poprade