Eurovoľby 2019 sa neúprosne blížia. Eurokampaň SaS preto pokračuje so svojou tour po slovenských mestách. Desiaty deň sme strávili v uliciach mesta Ružomberok. Eurokampaň SaS pre májové eurovoľby ponúkla v rámci ochutnávky „Ako chutí EÚ“ írsku kuchyňu.

Šéfkuchár Marcel Ihnačák a predseda SaS a europoslanec Richard Sulík navarili pre Ružomberčanov národné jedlo Írska Irish Stew, po slovensky írske dusené mäso.

Ak ste v čase od 14:00 do 18:00 našu ochutnávku pred Hotelom Kultúra v Ružomberku nestihli, máme pre vás náhradné riešenie. Írsku špecialitu si môžete navariť podľa originálneho receptu, ktorý nájdete kliknutím na národné jedlo Írska – Irish stew >>

EuroShow Nikitu Slováka

Eurovoľby 2019 ale nie sú o varení. Preto sme v strane SaS hľadali spôsob, ako vám bližšie predstaviť kandidátov SaS do Európskeho parlamentu. A našli sme. EuroShow Nikitu Slováka je talkshow, v ktorej sa o našich 3 TOP kandidátoch do eurovolieb 2019 dozviete aj to, čo by ste nechceli 😊

Inak tomu nebolo ani v meste Ružomberok. Líder kanditáky Eugen Jurzyca, Alojz Baránik s číslom dva a Lucia Ďuriš Nicholsonová s číslom 3 sa v horúcom kresle slovenského režiséra Nikitu Slováka poriadne zapotili. Ale aj nasmiali. Diváci sa od 19:00 hod. mohli v priestoroch Kina Kultúra dozvedieť napr. aj to, či známy slovenský ekonóm zverí financie do rúk svojej manželke, či tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik chcel byť od malička právnikom alebo kto a prečo si v detstve uťahoval z podpredsedníčky NR SR Lucie Ďuriš Nicholsonovej.

Okrem TOP 3 kandidátov SaS na europoslancov pre eurovoľby 2019 Ružomberok navštívili aj ďalší kandidáti do eurovolieb Miroslav ŽiakBranislav Bukviar.

Europoslanec Richard Sulík

Na eurokampani SaS pre eurovoľby 2019 v meste Ružomberok nechýbal ani súčasný europoslanec Richard Sulík, ktorý verejnosti prezradil, ako to funguje v Európskom parlamente. Ako vysvetlil:

„Vôbec nie je pravda, že jeden poslanec v Európskom parlamente nič nezmôže. Možností je viacero a takmer všetky som aj využíval.“

Europoslanec Richard Sulík sa zároveň pochválil odpočtom svojej päťročnej práce, ktorý zhrnul v publikácii s názvom Eurošpeciál.

O čom je volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019

Volebná kampaň SaS pre májové eurovoľby 2019 nie je len povinnou jazdou pred voľbami. Naopak, volebná kampaň SaS je tu preto, aby občanom Slovenska dokázala, že voliť v eurovoľbách je naozaj dôležité. Európska únia totiž svojimi nariadeniami rozhoduje o našom každodennom živote, a preto práve váš hlas môže rozhodnúť. Ak chcete aj vy, aby Európska únia fungovala v prospech záujmov občanov Slovenska, poďte 25. mája voliť číslo 25. Lebo zdravý rozum je najlepší recept.

Eurokampaň SaS pre eurovoľby 2019 pokračuje v týchto mestách

Fotogaléria z Eurokampane SaS v Ružomberku