Volebná kampaň SaS uzavrela svoj prvý týždeň štvrtým dňom stráveným v meste Senec - v piatok 5. apríla. Od 14:00 do 18:00 hod. mohli priatelia a obyvatelia mesta Senec na Mierovom námestí ochutnať vynikajúce národné jedlo Maďarska Csirkepaprikás, po ...

... slovensky kurací paprikáš. Ten nevaril nikto iný ako sám majster Marcel Ihnačák a europoslanec Richard Sulík. Všetci, ktorí sa pristavili pri našom SaSkárskom stánku, si kuchárske umenie oboch pánov veľmi pochvaľovali.

Ak ste našu ochutnávku jedného z 28 jedál Európskej únie s názvom „Ako chutí EÚ“ nestihli, máme pre vás náhradné riešenie. Kurací paprikáš si môžete vlastnoručne pripraviť podľa nášho receptu. Stačí jeden klik na národné jedlo Maďarska – Csirkepaprikás – Kurací paprikáš >>

EuroShow Nikitu Slováka

Hlavný kultúrny program však čakal na priaznivcov strany Sloboda a Solidarita vo večerných hodinách v Reštaurácii Nostalgia. Od 19:00 hod. sa diváci mohli pobaviť spolu so známym Slovenským režisérom Nikitom Slovákom, ktorý vo svojej EuroShow vyspovedal TOP 3 kandidátov do eurovolieb 2019. Sú nimi – kandidát s číslom 1 a významný slovenský ekonóm Eugen Jurzyca, nositeľ čísla 2 na kandidátke strany SaS do eurovolieb a tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik a trojka na kandidátke SaS pre eurovoľby 2019 podpredsedníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Okrem TOP 3 kandidátov do eurovolieb sa na volebnej kampani SaS v Senci zúčastnili aj kandidát na europoslanca s č. 5 Miroslav Žiak a kandidátka SaS na poslankyňu Európskeho parlamentu s číslom 8 Lenka Jakubčová.

Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík

Volebná kampaň SaS v meste Senec sa, samozrejme, nezaobišla bez predsedu strany SaS Richarda Sulíka. Súčasný poslanec Európskeho parlamentu sa s obecenstvom podelil o svoje zážitky z europarlamentu, prezradil viaceré pikošky o kandidátoch SaS na europoslancov a diváci sa mohli dozvedieť napríklad aj to, kto je väčší lakomec – či poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík alebo kandidát na europoslanca Eugen Jurzyca.

Volebná kampaň SaS nesie hlboký odkaz

Volebná kampaň SaS však nesie hlbší odkaz ako len varenie či zábavu. Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík sa netají tým, že strana Sloboda a Solidarita dlhodobo presadzuje reformu Európskej únie. Ako sám tvrdí:

„Európska únia má mnoho problémov, no napriek tomu je skvelý projekt a naše členstvo v nej je kľúčovým záujmom Slovenska. Aj preto Strana SaS ako jediná pripravila reformné dielo s mnohými riešeniami pre Európsku úniu s názvom Manifest slovenského eurorealizmu. Lebo zdravý rozum je najlepší recept a volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 je toho najlepším dôkazom.”

Eurokampaň SaS pokračuje v týchto slovenských mestách

Fotogaléria z volebnej kampane SaS v Senci