Eurokampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu má za sebou tretí týždeň. Jedenásty deň sme s vami strávili v Spišskej Novej Vsi. Chcete vedieť, ako to tam vyzeralo? Priam úžasne. Počasie nám doprialo krásny deň a šéfkuchár Marcel Ihnačák ...

... a europoslanec Richard Sulík navarili dokonale dochutený grécky fazuľový prívarok Fasolata, ktorého vôňa prilákala množstvo ľudí na diskusiu s našimi kandidátmi na europoslancov pre májové voľby do Európskeho parlamentu.

V prípade, že ste našu ochutnávku s názvom „Ako chutí EÚ“ pri Levočskej bráne na Letnej 50 nestihli, skvelé národné jedlo Grécka Fasolata si môžete pripraviť podľa nášho jednoduchého receptu. Stačí kliknúť na národné jedlo Grécka – Fasolata >>

EuroShow Nikitu Slováka

Rovnako ako v iných mestách ani v Spišskej Novej Vsi nechýbal zlatý klinec eurokampane SaS. Od 19:00 hod. mali obyvatelia a priatelia mesta Spišská Nová Ves možnosť zistiť viac o našich kandidátoch do eurovolieb. V priestoroch príjemnej Pivárne Buchvaldus sa totiž konala EuroShow Nikitu Slováka. Známy slovenský režisér v nej zisťoval, prečo sa TOP 3 kandidáti SaS rozhodli kandidovať vo voľbách do Európskeho parlamentu 2019. A nielen to. Diváci sa mali možnosť dozvedieť aj viaceré zaujímavosti zo života našich kandidátov. Líder kandidátky SaS a tímlíder strany pre verejné financie Eugen Jurzyca sa napríklad priznal, kto drží doma kasu. Dvojka kandidátky a tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik zase prezradil, čomu sa rád venuje vo voľnom čase a podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá uzatvára TOP trojicu kandidátov do eurovolieb 2019, zase ozrejmila, ako je to s jej vzťahom k bicyklovaniu.

Eurokampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu sa okrem TOP 3 kandidátov SaS do europarlamentu nezaobišla ani bez ďalších kandidátov. Na stretnutie s vami do Spišskej Novej Vsi zavítal aj kandidát SaS s číslom 5 Miroslav Žiak, Karol Galek s číslom 10 či Branislav Bukviar s číslom 11.

Europoslanec Richard Sulík

Počas celej eurokampane SaS sprevádza našich kandidátov aj predseda SaS a súčasný europoslanec Richard Sulík. Te okrem varenia a predstavovania kandidátov SaS do eurovolieb zároveň ľuďom vysvetľuje, že SaS je poctivá proeurópska strana. Europoslanec Richard Sulík počas eurokampane SaS tiež zdôrazňuje, že eurovoľbách 2019 je naozaj dôležité ísť voliť.

Europoslanec Richard Sulík, pre vás pripravil odpočet svojej päťročnej práce s názvom Eurošpeciál.

Eurokampaň SaS pre májové eurovoľby 2019 a jej cieľ

Eurokampaň SaS pre májové eurovoľby 2019 v slovenských mestách má za cieľ dokázať voličom, že SaS je etablovanou, skúsenou politickou stranou, s vyprofilovanými ľuďmi, najlepším programom a bez oligarchov. SaS si stojí za svojimi názormi, a tak to budú robiť aj zvolení kandidáti SaS v Európskom parlamente.

„Chceme fungujúcu Európsku úniu, a preto jasne pomenúvame, čo v nej nefunguje. Ako jediná strana sme predstavili reformu EÚ – ucelený návrh 27 konkrétnych opatrení s názvom Manifest slovenského eurorealizmu,“

... ozrejmil europoslanec Richard Sulík v Spišskej Novej Vsi.

Navštívte eurokampaň SaS aj vo vašom meste

Fotogaléria z Eurokampane SaS v Spišskej Novej Vsi