Volebná kampaň SaS ukončila svoju púť v Bratislave. Pre hlavné mesto sme si v strane Sloboda a Solidarita vyčlenili 2 dni. Prvý deň utorok 21. mája mali Bratislavčania možnosť v Parku A. Hlinku ochutnať národné jedlo Veľkej Británie Chicken Tikka Masala. O kulinársky zážitok sa opäť postaral majster Marcel Ihnačák a europoslanec Richard Sulík. Príjemnú atmosféru zase vytvorili okoloidúci, ktorí si popri ochutnávke podebatovali s kandidátmi SaS do eurovolieb 2019.

Ak ste našu ochutnávku jedného z 28 národných jedál krajín Európskej únie pod názvom „Ako chutí EÚ“ nestihli, môžete si ho pripraviť aj sami. Celý recept na chutné kura na indický spôsob nájdete na našej webovej stránke >>

Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík

Volebná kampaň SaS v Bratislave sa, samozrejme, nezaobišla bez predsedu SaS. Súčasný poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík prítomným vyrozprával zaujímavé príhody z europarlamentu. Počas svojho päťročného pôsobenia v Bruseli poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík nazbieral mnohé skúsenosti, o ktoré sa rád podelí so svojimi nasledovníkmi.

Tak ako pre krajinu, aj pre stranu SaS je členstvo Slovenska v Európskej únii kľúčovým záujmom. „Preto jasne pomenúvame, čo v Európskej únii nefunguje a aké reformy EÚ potrebuje,“ zdôraznil poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík.

Volebná kampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu 2019

Prečo vznikla volebná kampaň SaS pre májové voľby do Európskeho parlamentu 2019? Je všeobecne známe, že volebná účasť na eurovoľbách sa na Slovensku neteší vysokej popularite. Aj preto vznikla volebná kampaň SaS, aby sme voličom po celom Slovensku vysvetľovali, že každý jeden hlas v Bruseli je dôležitý a zaváži. Slováci musia vedieť, že voliť v eurovoľbách má zmysel, pretože Európska únia v mnohých sférach ovplyvňuje náš každodenný život. To je ďalší z dôvodov, pre ktorý sa liberáli môžu pochváliť s najlepším programom s názvom Manifest slovenského eurorealizmu. Jeho tvorcami sú europoslanec Richard Sulík a líder eurokandidátky Eugen Jurzyca.

V Bruseli za Slovensko!