Volebná kampaň SaS sa v 24. deň kampaňovania konala v meste Nitra. Návštevníkov stanu SaS na Štúrovej ulici prilákala vôňa národného jedla Chorvátska – čevapčiči s ajvarom. Svoje kuchárske umenie v Nitre predviedli majster Marcel Ihnačák

Nitra - volebná kampaň SaS, Eurovoľby 2019

… a europoslanec Richard Sulík. Nitrania mali možnosť túto pochúťku ochutnať v čase od 14:00 do 18:00 a popritom si podebatovať s kandidátmi SaS do Európskeho parlamentu.

Že ste našu ochutnávku s názvom „Ako chutí EÚ“ nestihli? Nevadí, pripravte si chorvátske národné jedlo v pohodlí vášho domova. Stačí kliknúť na našu webovú stránku, kde nájdete originálny recept >>

Poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík

O svoje príhody a skúsenosti z päťročného pôsobenia v Európskom parlamente sa podelil aj europoslanec Richard Sulík. Prítomným napríklad vysvetlil, ako prebieha legislatívny proces v europarlamente, ale aj to, aký je rozdiel medzi euroskeptikmi a eurorealistami, za ktorých sa liberáli z SaS považujú. Sloboda a Solidarita totiž ako jediná strana predstavila súbor 27 riešení, ako reformovať Európsku úniu s názvom Manifest slovenského eurorealizmu.

Volebná kampaň SaS pre eurovoľby 2019 a jej cieľ

Volebná kampaň SaS nevznikla len pre zábavu. Jej hlavným cieľom je ukázať, že strana SaS je plná odborníkov, ktorí budú v Európskom parlamente naplno a dôstojne hájiť záujmy slovenských občanov. A o tom, že aj jeden hlas v europarlamente dokáže veľké veci, svedčí napríklad skutočnosť, že Európska únia stopla nezmyselnú Dankovu daň z potravín. Veľká zásluha totiž patrí europoslancovi Richardovi Sulíkovi.

Volebná kampaň SaS po všetkých kútoch Slovenska vám chce ukázať, že v májových voľbách do Európskeho parlamentu môže rozhodnúť práve váš hlas.

25. mája voľte 25!